Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manusi chirurgicale sterile din latex dubla protectie mar. 7 (VASCO OP UNDERGLOVE) 6081226
- Număr anunț
- DA22078725
- Autoritate contractantă
- SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 442,80 RON
- Valoare atribuită
- 442,80 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 12:34
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 08:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
442,80 RON
din 442,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro