- Număr anunț
- DA21991309
- Autoritate contractantă
- Comuna Faurei (CUI 2613710)
- Furnizor / câștigător
- ANDALEX TRANSCOM SRL (CUI RO16395071)
- Cod CPV
- 14212200-2 · Agregate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440 RON
- Valoare finală
- 1.440 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 13:30
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.