Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MOBILIER BIROU

Număr anunț
DA22131735
Autoritate contractantă
COMUNA ORBEASCA (PRIMARIA COMUNEI ORBEASCA) (CUI 6853236)
Furnizor / câștigător
RO 8658444 S.C. AND COMPUTER S.R.L.
Cod CPV
39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.358,82 RON
Valoare atribuită
8.358,82 RON
Data publicării
19.12.2018 10:30
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.358,82 RON

din 8.358,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.