Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALPRAZOLAM LPH 0.5MG;ISICOM 250MG/25MG;DEXAMETAZONA ROMPHARM 4MG/ML SOL INJ 10FI X 2ML

Număr anunț
DA22128370
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.478 RON
Valoare atribuită
4.478 RON
Data publicării
19.12.2018 09:02
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.478 RON

din 4.478 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.