Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII SITURI

Număr anunț
DA22127988
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTE "DR. PALLO IMRE (CUI 4367566)
Furnizor / câștigător
POWERPARK ONLINE SOLUTION (CUI 34591904)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,18 RON
Valoare atribuită
374,18 RON
Data publicării
19.12.2018 08:49
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,18 RON

din 374,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.