Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LANTERNE BATERIE REINCARCABILA CU LED SDEE FOCSANI
- Număr anunț
- DA22132907
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ ELECTRO SRL (CUI RO24996781)
- Cod CPV
- 31527210-1 · Lanterne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.588,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.588,32 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 11:00
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 12:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.588,32 RON
din 1.588,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro