Ofertă acceptată
Cumpărare directă
diverse produse alimentare
- Număr anunț
- DA22121153
- Autoritate contractantă
- Sanatoriul de Neuropsihiatrie Podriga (CUI 5514088)
- Furnizor / câștigător
- COGELAND SRL (CUI RO15871487)
- Cod CPV
- 15332100-5 · Fructe transformate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.342,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.342,60 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 14:22
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.342,60 RON
din 1.342,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro