Ofertă refuzată Cumpărare directă

Gris 500g

Număr anunț
DA22088359
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GAESTI (CUI 24125133)
Furnizor / câștigător
MACABI COMALIMENT SRL (CUI RO6069299)
Cod CPV
15625000-5 · Gris (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150 RON
Valoare finală
1.150 RON
Data publicării
17.12.2018 09:20
Data finalizării
19.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.