Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET POM DE IARNA 2018

Număr anunț
DA22123792
Autoritate contractantă
Comuna Cosmesti (Primaria Cosmesti) (CUI 3655943)
Furnizor / câștigător
SABGRUP SRL (CUI RO10201958)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.234 RON
Valoare atribuită
24.234 RON
Data publicării
18.12.2018 15:26
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.234 RON

din 24.234 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.