Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet dulciuri

Număr anunț
DA22120072
Autoritate contractantă
LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE GH. TATTARASCU (CUI 8685627)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
917,90 RON
Valoare atribuită
917,90 RON
Data publicării
18.12.2018 13:57
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

917,90 RON

din 917,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.