Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NESTLE PRE NAN STAGE1 * 90ML
- Număr anunț
- DA22077838
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 15884000-8 · Alimente pentru nou-nascuti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.321,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.321,50 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 12:09
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 06:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.321,50 RON
din 1.321,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro