Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cisterna tip vidanja monoax

Număr anunț
DA22123379
Autoritate contractantă
Comuna Estelnic (CUI 18257105)
Furnizor / câștigător
MECOMAG H.V. SRL (CUI RO26100062)
Cod CPV
16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.992 RON
Valoare atribuită
39.992 RON
Data publicării
18.12.2018 15:14
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.992 RON

din 39.992 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.