Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Aeroterma salon 230v DEFA 2000 W
- Număr anunț
- DA21883519
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
- Furnizor / câștigător
- SECADA S.R.L. (CUI RO14297174)
- Cod CPV
- 31610000-5 · Echipament electric pentru motoare si vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600 RON
- Valoare finală
- 2.600 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 10:24
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.