Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Mutare sistem efractie
- Număr anunț
- DA21955286
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- DEPISTO STAR SRL (CUI RO13651760)
- Cod CPV
- 31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.524,97 RON
- Valoare finală
- 1.524,97 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 12:40
- Data finalizării
- 19.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.