Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE TRACTORAS DE TUNS IARBA, COM. BELINT, JUD. TIMIS”
- Număr anunț
- DA22129780
- Autoritate contractantă
- COMUNA BELINT (PRIMARIEA BELINT) (CUI 5517173)
- Furnizor / câștigător
- LEIFER IT SOLUTION SRL (CUI RO38117270)
- Cod CPV
- 16311000-8 · Masini de tuns iarba (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.249 RON
- Valoare atribuită
- 8.249 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 09:42
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.249 RON
din 8.249 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro