Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente și accesorii electrice

Număr anunț
DA22126780
Autoritate contractantă
Agentia Nationala Antidrog (CUI 28652497)
Furnizor / câștigător
EMPO SYSTEMS SRL (CUI RO27895862)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.094,75 RON
Valoare atribuită
25.094,75 RON
Data publicării
18.12.2018 22:03
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.094,75 RON

din 25.094,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.