Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de constructii

Număr anunț
DA22124151
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT NEAMT (CUI 2613184)
Furnizor / câștigător
SOR & LOR CONSTRUCT SRL (CUI 21294294)
Cod CPV
44111800-9 · Mortar (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.376,73 RON
Valoare atribuită
1.376,73 RON
Data publicării
18.12.2018 15:36
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 07:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.376,73 RON

din 1.376,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.