- Număr anunț
- DA22123966
- Autoritate contractantă
- ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST "CONSTANTIN ARVINTE" AL CONSILIULUI JUDETEAN IASI (CUI 38595054)
- Furnizor / câștigător
- Flaut Oana PFA (CUI Ro26381081)
- Cod CPV
- 18412000-0 · Imbracaminte sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798,30 RON
- Valoare atribuită
- 798,30 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 15:31
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 16:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
798,30 RON
din 798,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro