Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare rechizite birou si cadouri copii minori
- Număr anunț
- DA22108386
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA PENTRU LUCRARI DE DRUMURI SI PODURI REISER SA (CUI 10470956)
- Furnizor / câștigător
- MERRYO LIB S.R.L. (CUI 39354089)
- Cod CPV
- 18530000-3 · Cadouri si recompense (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 847,14 RON
- Valoare atribuită
- 847,14 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 09:21
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
847,14 RON
din 847,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro