Ofertă refuzată Cumpărare directă

Bloch Serenade, Aspiration

Număr anunț
DA22065150
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
Flaut Oana PFA (CUI Ro26381081)
Cod CPV
18820000-3 · Incaltaminte pentru sport (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008,40 RON
Valoare finală
1.008,40 RON
Data publicării
13.12.2018 14:41
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.