Ofertă acceptată Cumpărare directă

usi cu panel aluminiu

Număr anunț
DA22109943
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC, COMUNA STARCHIOJD (CUI 29032817)
Furnizor / câștigător
BERVAL DESIGN SRL (CUI RO24142320)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.764,70 RON
Valoare atribuită
13.764,70 RON
Data publicării
18.12.2018 10:02
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.764,70 RON

din 13.764,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.