Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet materiale diverse
- Număr anunț
- DA22136045
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA BRASOV (CUI 18657250)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.446,78 RON
- Valoare atribuită
- 1.446,78 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 12:19
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.446,78 RON
din 1.446,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro