Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet "Consumabile"
- Număr anunț
- DA22135227
- Autoritate contractantă
- UAT COMUNA SARATA (CUI 16360499)
- Furnizor / câștigător
- SILGETY SRL (CUI RO13566711)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119,82 RON
- Valoare atribuită
- 119,82 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 11:59
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
119,82 RON
din 119,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro