Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Muzeul Național Brukenthal
- Număr anunț
- DA22131804
- Autoritate contractantă
- Muzeul National BRUKENTHAL (CUI 3098079)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315,93 RON
- Valoare atribuită
- 315,93 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 10:32
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
315,93 RON
din 315,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro