Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,1% sub estimat
CALCULATOR BIROU
- Număr anunț
- DA22065086
- Autoritate contractantă
- Casa de Asigurari de Sanatate (CUI 11324762)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,50 RON
- Valoare atribuită
- 207 RON 2,1% sub estimat
- Data publicării
- 13.12.2018 14:39
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
207 RON
din 211,50 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 4,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.