Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,7% sub estimat
Cartus OEM HP L0S70AE
- Număr anunț
- DA22124098
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOSNITA NOUA (CUI 4548570)
- Furnizor / câștigător
- ECHO PLUS SRL (CUI RO18957613)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 391,80 RON
- Valoare atribuită
- 345,78 RON 11,7% sub estimat
- Data publicării
- 18.12.2018 15:34
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 15:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
345,78 RON
din 391,80 RON estimat
11,7%
Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 46,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.