Ofertă acceptată Cumpărare directă

Protectie saltea impermeabila patut

Număr anunț
DA22118304
Autoritate contractantă
Cresa pentru Educatie Timpurie (CUI 19343123)
Furnizor / câștigător
LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
Cod CPV
19211100-9 · Tesaturi mixte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
18.12.2018 13:14
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.