Ofertă acceptată Cumpărare directă

RABANT PANGLICA

Număr anunț
DA22137397
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9574414)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,86 RON
Valoare atribuită
119,86 RON
Data publicării
19.12.2018 12:56
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,86 RON

din 119,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.