Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE BIROTICA

Număr anunț
DA22131274
Autoritate contractantă
TEATRUL CLASIC "IOAN SLAVICI" ARAD (CUI 3678254)
Furnizor / câștigător
FOX IMPEX SRL (CUI RO11866127)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.011 RON
Valoare atribuită
3.011 RON
Data publicării
19.12.2018 10:17
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.011 RON

din 3.011 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.