Ofertă acceptată Cumpărare directă

S.C. ELSTAR GROUP S.R.L. S.R.L.

Număr anunț
DA22106940
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CORNU (CUI 2845680)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI RO1321890)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
747,83 RON
Valoare atribuită
747,83 RON
Data publicării
18.12.2018 08:34
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

747,83 RON

din 747,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.