Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet consumabile birotica

Număr anunț
DA22105782
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA NEAMT (CUI 24732542)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,28 RON
Valoare atribuită
297,28 RON
Data publicării
17.12.2018 18:43
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,28 RON

din 297,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.