Ofertă acceptată Cumpărare directă

biblioraft

Număr anunț
DA22129491
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
398 RON
Valoare atribuită
398 RON
Data publicării
19.12.2018 09:35
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

398 RON

din 398 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.