Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dosar Carton Expansibil 10cm Zero Max Plus
- Număr anunț
- DA22135129
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BISTRITA-NASAUD (CUI 11364864)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
- Cod CPV
- 30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,40 RON
- Valoare atribuită
- 168,40 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 11:56
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,40 RON
din 168,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro