Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INSTALATIE LED STREASINA 5m x 0.7 m PENTRU EXTERIOR
- Număr anunț
- DA22134832
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA" TRAIAN DEMETRESCU (CUI 4554360)
- Furnizor / câștigător
- ADA ELECTRIC SRL (CUI RO15449068)
- Cod CPV
- 31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630,25 RON
- Valoare atribuită
- 630,25 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 11:48
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
630,25 RON
din 630,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro