Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa soclu simpla 24.5x6.5

Număr anunț
DA22133397
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01405- MUNCELU DE SUS (CUI 4701347)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44912200-8 · Gresie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.046,08 RON
Valoare atribuită
1.046,08 RON
Data publicării
19.12.2018 11:13
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.046,08 RON

din 1.046,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.