Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MAKITA DDF453RFX1 Masina de gaurit si insurubat cu 2 acumulatori Li-Ion, 18V, 3Ah
- Număr anunț
- DA22130099
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840 RON
- Valoare atribuită
- 840 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 09:49
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
840 RON
din 840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro