Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASINA GAURIT LI-ION 1,5AH DCD778S2/734C
- Număr anunț
- DA22123540
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD (CUI 29022880)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 565,83 RON
- Valoare atribuită
- 565,83 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 15:18
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 15:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
565,83 RON
din 565,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro