Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dulap metalic cu usi batante,80 x 35 x 180 cm, 4 polite
- Număr anunț
- DA22125499
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI RO4701070)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI RO1889794)
- Cod CPV
- 39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 526,11 RON
- Valoare atribuită
- 526,11 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 16:26
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 16:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
526,11 RON
din 526,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro