Ofertă acceptată Cumpărare directă

Usa termopan dubla

Număr anunț
DA22121006
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU (CUI 4323233)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE CONSTRUCTII LOBAVA SRL (CUI RO1198306)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.973,52 RON
Valoare atribuită
5.973,52 RON
Data publicării
18.12.2018 14:19
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.973,52 RON

din 5.973,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.