Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fereastra PVC

Număr anunț
DA22120823
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU (CUI 4323233)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE CONSTRUCTII LOBAVA SRL (CUI RO1198306)
Cod CPV
44221100-6 · Ferestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329 RON
Valoare atribuită
329 RON
Data publicării
18.12.2018 14:15
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

329 RON

din 329 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.