Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rovinieta electronica vehicule categoria A, valabilitate 12 luni pentru Dir. Jud. de Statistica Dolj

Număr anunț
DA22125227
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Statistica Dolj (CUI 5077650)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,60 RON
Valoare atribuită
109,60 RON
Data publicării
18.12.2018 16:14
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,60 RON

din 109,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.