Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PARCHET SI ALTE ACCESORII

Număr anunț
DA22124709
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NR.2 (CUI 4666169)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44112240-2 · Parchet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.719,19 RON
Valoare atribuită
11.719,19 RON
Data publicării
18.12.2018 15:55
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.719,19 RON

din 11.719,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.