Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GALEATA OVALA 12L CU STORCATOR ROSU 7251/RO
- Număr anunț
- DA22119987
- Autoritate contractantă
- Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 39224330-0 · Galeti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133,14 RON
- Valoare atribuită
- 133,14 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 13:55
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
133,14 RON
din 133,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro