Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat
Medicamente
- Număr anunț
- DA22105416
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.704,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.696,60 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.12.2018 17:15
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 08:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.696,60 RON
din 1.704,60 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 8 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.