Ofertă refuzată Cumpărare directă

Coperti coperta arhiva arhivare fata spate A4 carton dur mucava de 1.5 mm PERSONALIZAT

Număr anunț
DA22103829
Autoritate contractantă
COMUNA BOD (CUI 4777213)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
22852100-8 · Coperti de dosar (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.554 RON
Valoare finală
1.554 RON
Data publicării
17.12.2018 15:43
Data finalizării
19.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.