Ofertă acceptată Cumpărare directă

borduri

Număr anunț
DA22141872
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0418 BUCURESTI (CUI 4204267)
Furnizor / câștigător
DANUBE TOTAL GRUP SRL (CUI RO3323790)
Cod CPV
44912400-0 · Piatra de bordura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.763,20 RON
Valoare atribuită
3.763,20 RON
Data publicării
19.12.2018 15:00
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.763,20 RON

din 3.763,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.