Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATURA VALS FIR LUNG - 6,64 LEI BUC 5164 COADA LEMN CU FILET 1,2 m - 2,52 LEI buc 5165 Mop bumbac 30
- Număr anunț
- DA22128433
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Ioan de Hunedoara Santimbru (CUI 12864612)
- Furnizor / câștigător
- DANY'S PROFESSIONALE (CUI RO28432327)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 830,25 RON
- Valoare atribuită
- 830,25 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 09:04
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
830,25 RON
din 830,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro