Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse de curatenie

Număr anunț
DA22126534
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ZIDURI (CUI 25075998)
Furnizor / câștigător
ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.378,13 RON
Valoare atribuită
1.378,13 RON
Data publicării
18.12.2018 19:30
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 23:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.378,13 RON

din 1.378,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.