Ofertă acceptată Cumpărare directă

TL-WA5210G High Power Wireless Outdoor CPE

Număr anunț
DA22124672
Autoritate contractantă
Gimnaziul "Sfantu Gheorghe" Sangeorgiu de Mures (CUI 18633200)
Furnizor / câștigător
PC HOST COMPUTERS SRL (CUI RO14602510)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,15 RON
Valoare atribuită
207,15 RON
Data publicării
18.12.2018 15:53
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,15 RON

din 207,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.