Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANTIGEL LICHID CONCENTRAT 1L
- Număr anunț
- DA22117775
- Autoritate contractantă
- Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
- Furnizor / câștigător
- ALL 4 SAFE SRL (CUI RO17275596)
- Cod CPV
- 24961000-8 · Lichide de radiator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 558 RON
- Valoare atribuită
- 558 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 13:02
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
558 RON
din 558 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro